Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
   

Підсумки круглого столу "360 градусів фінансової реструктуризації"

Коли очікувати перші процедури добровільної реструктуризації боргів, та які саме можливості отримують банки і бізнес в ході процедури фінансової реструктуризації - обговорили під час спільного круглого столу НАБУ та юридичної компанії N&D "360 градусів фінансової реструктуризації".

В ході круглого столу піднімалися практичні питання застосування процедури фінансової реструктуризації та з якими проблемами можуть стикнутися банки і бізнес. 

Детально про нові можливості для бізнесу та банківської сфери, які відкриває прийнятий Закон "Про фінансову реструкутризацію", а також про захист інтересів кредиторів в процедурі фінансової реструктуризації розповів старший юрист судової та арбітражної практики ЮФ N&D Олександр Кренець.  

Член Спостережної Ради з фінансової реструктуризації Ольга Білай розповіла про практичне застосування механізмів фінансової реструктуризації та на що може розраховувати бізнес

В свою чергу нещодавно обраний голова Арбітражного комітету Сергій Паперник поділився своїм баченням Арбітражу в процедурі фінреструктуризації та його особливостями. Його колега, голова Секретаріату Юлія Костецька повідала про роль Секретаріату в процедурі реструктуризації. Нагадаємо, що Секретаріат запрацював з початку квітня поточного року і його офіційний сайт знаходить за адресою www.fr.org.ua.

Натомість старший консультант аудиторської фірми Deloitte Сніжана Братасюк у своїй доповіді торкнулася одного з найбільш болючих питань в ході процедури фінансової реструктуризації - оподаткування

Про необхідність залучення професійного експерта та інших проблемних аспектах процедури з власного досвіду розповів директор, керівник напрямку послуг з реструктуризації заборгованості аудиторської фірми Ernst&Young Олексій Грінченко.  

Олена Гадомська, головний експерт відділу моніторингу державної допомоги департаменту конкурентної політики АМКУ повідала про роль АМКУ в процедурі фінансової реструктуризації

Голова Апарату НАБУ Інна Богатих під час інтерв'ю "5 каналу" розповіла про хід виконання Закону Про фінансову реструктуризацію, який впроваджується за партнерства НАБУ та EBRD. А також, коли очікувати перших проведених процедур.

Сюжет 5 каналу щодо фінансової реструктуризації (з шостої хвилини)Джерело


Проект реалізується за фінансової підтримки Європейського банку реконструкції та розвитку, що надав грант зі Спеціального фонду акціонерів.
Проект реалізується за адміністративної та фінансової підтримки НАБУ.