Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
       
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Новини

Дата з
Дата по
Стаття: "Руйнування міфів: в чому суть закону про фінансову реструктуризацію"

За новим законом вже стартували чотири процедури реструктуризації боргів

З моменту старту роботи Секретаріату, створеного відповідно до закону "Про фінансової реструктуризації", на розгляді знаходяться вже чотири справи. Ми спостерігаємо великий інтерес банків і бізнесу до процедури фінансової реструктуризації. Однак, як це буває з будь-яким новим явищем, уже зародилося багато міфів і суб'єктивних тлумачень.

Закон "Про фінансової реструктуризації" дає кредиторам і позичальникам можливість реструктурувати свої кредитні угоди з допомогою добровільної позасудової процедури. Але мало хто розуміє загальну ідеологію закону і той зміст, який закладали в нього розробники.

Стаття: "5 актуальних питань про фінансову реструктуризацію"

З початку квітня 2017 роки вже дві українські компанії реструктуризували свої зобов'язання перед кредиторами. І ще ряд позичальників зараз знаходиться в процедурі добровільної фінансової реструктуризації.

Ми вибрали 5 найпоширеніших питань про можливості, які дає чинний закон. На них відповіла керівник Секретаріату, який курирує систему фінансової реструктуризації, Юлія Костецька.

Завершення процедури фінансової реструктуризації
Сьогодні, у зв'язку з отриманням повідомлення про затвердженням ПАТ АКБ «ІНДУСТРІАЛБАНК» плану реструктуризації боржника ТОВ "Бестмент-сервіс", було успішно завершено процедуру фінансової реструктуризації по даній справі.

На цей час це друга успішно завершена процедура реструктуризації, проведена згідно Закону України "Про фінансову реструктуризацію".
Відбувся захід з практичних аспектів фінансової реструктуризації
Разом з Deloitte, Asters та BPU було організовано спілкування між керівництвом Ощадбанку, його найбільшими боржниками, Секретаріатом та ЄБРР на тему практичного виконання Закону та підходів щодо фінансової реструктуризації. 


Завершення першої процедури фінансової реструктуризації

Сьогодні, у зв'язку з затвердженням ТОВ ""Фінансова компанія "Морган кепітал" плану реструктуризації боржника ТОВ "СВС-Шумськ", було успішно завершено процедуру фінансової реструктуризації по даній справі.

На цей час це перша успішно завершена процедура реструктуризації, проведена згідно Закону України "Про фінансову реструктуризацію".

Перша справа від комерційного банку
Сьогодні Секретаріатом була зареєстрована заява про фінансову реструктуризації, де залученим кредитором виступає комерційний банк ПАТ АКБ "Індустріалбанк".

Це перша заява від комерційного банку з часу відкриття роботи Секретаріату.

Сподіваємось на подальше підвищення активності банків та фінансових установ в рамках Закону України "Про фінансову реструктуризацію".
Офіційне звернення Голови Спостережної ради С.В. Шкляра

Шановні панове,

Маю честь повідомити, що Закон України «При фінансову реструктуризацію»
№ 1414-VIII від 14.06.2016 на сьогодні запущено в дію. Цей закон спрямовано на визначення умов та порядку проведення процедури добровільної фінансової реструктуризації з метою відновлення господарської діяльності підприємств-боржників. Закон визначає умови та порядок проведення процедури добровільної фінансової реструктуризації з метою відновлення господарської діяльності підприємств-боржників. Оскільки, згідно з положеннями, основні користувачі Закону це підприємства - боржники, які мають заборгованість в тому числі перед фінансовими установами, звертаємось до Вас з наступним:

Підсумки круглого столу "360 градусів фінансової реструктуризації"
Коли очікувати перші процедури добровільної реструктуризації боргів, та які саме можливості отримують банки і бізнес в ході процедури фінансової реструктуризації - обговорили під час спільного круглого столу НАБУ та юридичної компанії N&D "360 градусів фінансової реструктуризації".
Секретаріат з фінансової реструктуризації починає роботу з 3 квітня 2017 року
У четвер, 30 березня, відбувся спільний захід Європейського банку Реконструкції та Розвитку та Незалежної асоціації банків України, присвячений старту роботи Секретаріату та Арбітражного комітету, які були створені на виконання Закону України «Про фінансову реструктуризацію»
Сергій Шкляр: «Ми готові до фінансової реструктуризації»
Процедура фінансової реструктуризації передбачена для боржників, діяльність яких є потенційно перспективною, але вони відчувають тимчасові фінансові труднощі в результаті стрімкої девальвації національної валюти, втрати ринків збуту, падіння доходів та маржинальності, розмірковує в своїй колонці заступник міністра юстиції з питань виконавчої служби Сергій Шкляр, який став головою спостережної ради, створеної на виконання вимог закону «Про фінансову реструктуризацію».
Ірина Мудра: «Фінансовій реструктуризації бути, хто б не був проти»
Тема фінансової реструктуризації не перестає бути однією з ключових до обговорення серед банкірів, фінансистів, юристів, представників бізнесового середовища. Тема складна, а отже й обговорення не виходить за межі експертного поля. Але не слід забувати, що наслідки реалізації чи не реалізації будуть відчутні для економіки і, врешті, для кожного громадянина. 

Проект реалізується за фінансової підтримки Європейського банку реконструкції та розвитку, що надав грант зі Спеціального фонду акціонерів.
Проект реалізується за адміністративної та фінансової підтримки НАБУ.