Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
         
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
           

Новини

Дата з
Дата по
Підсумки круглого столу "360 градусів фінансової реструктуризації"
Коли очікувати перші процедури добровільної реструктуризації боргів, та які саме можливості отримують банки і бізнес в ході процедури фінансової реструктуризації - обговорили під час спільного круглого столу НАБУ та юридичної компанії N&D "360 градусів фінансової реструктуризації".
Секретаріат з фінансової реструктуризації починає роботу з 3 квітня 2017 року
У четвер, 30 березня, відбувся спільний захід Європейського банку Реконструкції та Розвитку та Незалежної асоціації банків України, присвячений старту роботи Секретаріату та Арбітражного комітету, які були створені на виконання Закону України «Про фінансову реструктуризацію»
Сергій Шкляр: «Ми готові до фінансової реструктуризації»
Процедура фінансової реструктуризації передбачена для боржників, діяльність яких є потенційно перспективною, але вони відчувають тимчасові фінансові труднощі в результаті стрімкої девальвації національної валюти, втрати ринків збуту, падіння доходів та маржинальності, розмірковує в своїй колонці заступник міністра юстиції з питань виконавчої служби Сергій Шкляр, який став головою спостережної ради, створеної на виконання вимог закону «Про фінансову реструктуризацію».
Ірина Мудра: «Фінансовій реструктуризації бути, хто б не був проти»
Тема фінансової реструктуризації не перестає бути однією з ключових до обговорення серед банкірів, фінансистів, юристів, представників бізнесового середовища. Тема складна, а отже й обговорення не виходить за межі експертного поля. Але не слід забувати, що наслідки реалізації чи не реалізації будуть відчутні для економіки і, врешті, для кожного громадянина. 

Проект реалізується за фінансової підтримки Європейського банку реконструкції та розвитку, що надав грант зі Спеціального фонду акціонерів.
Проект реалізується за адміністративної та фінансової підтримки НАБУ.