Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
   

Круглий стіл з фінансової реструктуризації для банків України

У рамках серії заходів з популяризації ідей та можливостей Закону України "Про фінансову реструктуризацію"(далі Закон),  Секретаріат діючий в рамках Закону разом з НАБУ та за підтримки компанії EY в Україні, організовує круглий стіл «Фінансова реструктуризація – світовий досвід та практичні поради" для банків України.

В рамках даного заходу буде цікаве й практичне обговорення практичних нюансів процедури, реальних кейсів та практик застосування Закону в Україні та інших країнах. Також в заході прийме участь Роб Вайман, екс-голова глобального підрозділу реструктуризації заборгованості ING Bank N.V, який представить свою унікальну доповідь на тему "Світовий досвід у процедурі фінансової реструктуризації. Місце та роль функції реструктуризації в банках".

З проектом програми Круглого столу можна ознайомитись за посиланням:Для представників банків-членів НАБУ участь у круглому столі безкоштовна. Для участі у заході просимо пройти реєстрацію, заповнивши відповідну електронну заявку за посиланням: форма реєстрації

В разі неможливості перейти за вказаним посиланням, прохання направити інформацію про П.І.Б., посаду, а також контактні дані (телефон, e-mail) представника Вашого банку на адресу: l.zhukovskaya@nabu.org.ua

Просимо завчасно надсилати підтвердження Вашої участі для забезпечення належних умов роботи всіх учасників заходу.

У разі виникнення інших питань, щодо заходу, будь ласка, звертайтеся за телефоном (044)-300-10-14 або secretariat@fr.org.ua.

Сподіваємося на Вашу зацікавленість та подальшу плідну співпрацю.

Проект реалізується за фінансової підтримки Європейського банку реконструкції та розвитку, що надав грант зі Спеціального фонду акціонерів.
Проект реалізується за адміністративної та фінансової підтримки НАБУ.