Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
       

Круглий стіл: «Переваги та недоліки використання закону України «Про фінансову реструктуризацію»

Секретаріат на виконання Закону України «Про фінансову реструктуризацію» (далі –Секретаріат), організований за підтримки Незалежної асоціації банків України (НАБУ) та Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР), продовжуючи роботу щодо практичної реалізації Закону України «Про фінансову реструктуризацію», запрошує Вас прийняти участь у тематичному заході у форматі Круглого столу: «Переваги та недоліки використання закону України «Про фінансову реструктуризацію».

У рамках заходу будуть обговорені питання:

  • Існуючий досвід щодо використання процедури фінансової реструктуризації. Детальний розгляд практичних прикладів процедури.
  • Залучення зовнішніх експертів, роль та функції помічників в підготовці до процедури .
  • Правове поле існування процедури, її аспекти та взаємодія з іншими Законами України.
  • Основні питання оподаткування при використанні Закону України «Про фінансову реструктуризацію» Коментарі з питань оподаткування та застосування податкових пільг. Міфи та реальність.

 

У Круглому столі візьмуть участь представники Секретаріату, Податкові консультанти від «великої четвірки», представники юридичних компаній, представники кредиторів та боржників, які знаходяться в процедурі або закінчили процедуру фінансової реструктуризації.

 

Захід відбудеться 26 вересня 2017 року (реєстрація о 9:30, підведення підсумків – 12:40) в офісі НАБУ за адресою: м. Київ, вул. Велика Васильківська, 72, під`їзд № 3, поверх 3.

Участь у Круглому столі безкоштовна. Для участі у заході просимо пройти реєстрацію, заповнивши відповідну електронну заявку за посиланням: https://goo.gl/forms/M8oK9Vtw4hd1TxFJ2.

 В разі неможливості перейти за вказаним посиланням, прохання направити інформацію про П.І.Б., посаду, а також контактні дані (телефон, e-mail) представника Вашої компанії на адресу Секретаріату на виконання Закону України «Про фінансову реструктуризацію»: secretariat@fr.org.ua .

Зареєстрованим учасникам буде відправлено підтвердження про реєстрацію та актуальну Програму Круглого столу.

 

У разі виникнення питань, пов'язаних з реєстрацією, будь ласка, звертайтеся за телефоном (044)-300-10-14.

Просимо завчасно надсилати підтвердження Вашої участі для забезпечення належних умов роботи всіх учасників заходу.

З проектом програми Круглого столу можна ознайомитись за посиланням: 

 

Сподіваємося на Вашу зацікавленість та подальшу плідну співпрацю.

Проект реалізується за фінансової підтримки Європейського банку реконструкції та розвитку, що надав грант зі Спеціального фонду акціонерів.
Проект реалізується за адміністративної та фінансової підтримки НАБУ.